Останні відгуки
- ТОВ "Аптека №44"Дуже хороша аптека, найдешевші ціни, завжди в наявності всі медикаменти, а якщо немае то обов"язково порадять ...більше 14 років тому
- Автодизельсервісшвидко та якісно роблять свою роботу !!!!більше 14 років тому
- Салон-перукарня "У Софії та Олі"ввічливі та умілі перукарі!більше 14 років тому
- ПриватБанкДозвонитись нереально!!!! Це просто жах! Працівники зовсім не вміють оперативно працювати -одного клієнта обслуговують мінімум годину...більше 14 років тому
- Магазин "Галицький писар"Хороший магазин, прекрасний асортимент. Правда чуть черги в день свят. Але як на мене це плюс.більше 14 років тому
- Медична лабораторія "Сінево"Здавала аналізи на Мазепи 13.06.2012, дуже привітні дівчата, гарно беруть кров і доброзичливі, мені потрібно було ...більше 14 років тому
- Медичний центр "ОЛМЕД"Проходила УЗД в Ольги Романівни - сподобалося ставлення до пацієнта: уважність і коректність. Рекомендуватиму знайомим!більше 14 років тому
- ПриватБанкДодзвонитись не реально Працівники банку хамлять по телефону На прохання надати телефон гарячої лінії кинули трубку Ставлення до кліе6нтів ніяке.більше 14 років тому
- Ресторан "Forrest meat club"Хамство бруд я нікому не раджу!більше 14 років тому
- ЛеооптикаПродають китайські сонячні окуляри по космічним цінам.А розказують що це не китай.більше 14 років тому
- Львівська загальноосвітня школа I-III ступенів №43 Львівської міської ради Львівської областіДуже хороша школа. Усі вчителі навчають на високому рівні. Мені подобаються Савчук, Цвик, Бобко, Чічелюк, Чікало, Кубарєва, Васільєва.більше 14 років тому
- Салон "Арт-Модерн"Чудовий магазин.Все зробили в терміни і без запізнень.Я дуже задоволена якістю і вмінням консультувати людей.Дуже вдячна.більше 14 років тому
- Оптика "FIELMANN"Чудове обслуговування, хороший та якісний товар.більше 14 років тому
- Нотаріус "Лойко О.І."Робив довіреність на розпорядження автомобілем у цього нотаріуса. Дуже задоволений: швидко, ціни помірні,зручне місцезнаходження і головне, що працюють у суботу.більше 14 років тому
- ТзОВ "Вінев"Нещодавно скористався послугами даної фірми. Їхав зі Львова до Мюнхена, був приємно враженний якістю перевез...більше 14 років тому